Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До уваги великих платників податків!

31.03.2021

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що відповідно до пункту 60 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України 31.03.2021 спливає граничний термін подання нерезидентами (іноземними компаніями, організаціями), які належно акредитували (зареєстрували, легалізували) на території України постійні представництва, документів для взяття їх на облік до контролюючих органів у порядку, встановленому пунктом 64.5 статті 64 Податкового кодексу України та пунктами 4.2, 4.4 розділу IV Порядку №1588.

Звертаємо увагу постійних представництв, нерезидентів (іноземних компаній, організацій), що відтепер замість форми заяви за ф. №1-РПП запроваджено нову форму заяви за ф. №1-ОПН (Наказ Міністерства фінансів України від 08.02.2021 №62).

Відповідно, просимо виконати обов’язок постановки на облік нерезидентів (іноземних компаній, організацій) та подання до контролюючих органів ДПС відповідних реєстраційних документів, а постійних представництв, що перебувають на обліку в Центральному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків – просимо повідомити про взяття на облік нерезидентів з метою подальшого зняття ознаки платника податку на прибуток постійному представництву.