Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

«Великий бізнес за результатами лютого задекларував до сплати ПДВ в 1,5 рази більше ніж за попередній звітний період», - Микола ЧМЕРУК

25.03.2021

Платники Центрального міжрегіонального управління задекларували до сплати за лютий місяць поточного року 9,1 млрд грн ПДВ.

Аналізуючи результати декларування, слід відмітити, що прослідковується позитивна динаміка нарахувань податку на додану вартість відносно попереднього звітного періоду (січень  2021 року). Великі підприємства сплатять ПДВ більше на майже 3 млрд грн або на 44,8%. Про це повідомив керівник Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Микола Чмерук.

За його словами, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року теж забезпечено збільшення нарахувань на 1,8 млрд грн або на 24,8%. Завдяки проведеній роботі дотримано  адекватність декларування ПДВ у порівнянні з попереднім періодом, зокрема, приріст нарахувань до декларації січня склав 44,8% при зростанні обсягів постачання на 10,5%.

Також керівник Центрального управління повідомив, що найбільший вклад в наповнення бюджету зі сплати податку на додану вартість по декларації за лютий 2021 року забезпечили підприємства таких галузей економіки як:

постачання електроенергії, пари та води – задекларували 1,7 млрд грн, що на 1,2 млрд грн, або більше ніж в три рази  нарахувань ПДВ за попередній звітний місяць (487,8 млн грн).

оптова та роздрібна торгівля – 1,4 млрд грн, що на 124,5 млн грн, або на 9,5% більше ніж результати фінансово-господарської діяльності січня 2021 року (1,3 млрд грн);

транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність  – задекларували  1,4 млрд грн, що на 559,7 млн грн, або на  63,2%  більше нарахувань ПДВ за попередній звітний місяць (885,9 млн грн).