Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

З початку року великі платники податків сплатили 26,6 млрд грн податків

03.03.2021

Протягом січня-лютого 2021 року великі платники податків, які обслуговуются у Центральному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками, забезпечили збір платежів до Державного бюджету в розмірі 26,6 млрд гривень. З них до держбюджету надійшло акцизного податку понад 3 млрд грн, що майже на 15 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомив керівник Центрального міжрегіонального управління Микола Чмерук.

«З початку року ми маємо позитивну динаміку щодо надходжень від державних підприємств по частині чистого прибутку. Загалом його сплачено 709,9 млн грн, що на 144 млн грн або на 25% більше ніж за аналогічний період минулого року», - зазначив Микола Чмерук. 

Також він повідомив, що у 2021 році великі підприємства забезпечили платежі з податку на додану вартість у сумі 16,8 млрд грн та податку на прибуток – 1,6 млрд гривень.

За словами Миколи Чмерука, доля податкових платежів від великого бізнесу, що знаходяться на обліку у Центральному міжрегіональному управлінні, за результатами січня-лютого 2021 року склала 27% від податкових платежів Державного бюджету по Україні. В тому числі податок на прибуток – 25,9%, податок на додану вартість – 32,8%, акцизний податок – 32,8%.