Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В січні платникам Центрального управління відшкодовано 2,2 млрд грн ПДВ

12.02.2021

У січні 2021 року великі платники Центрального управління отримали понад 2,2 млрд гривень відшкодування податку на додану вартість, що становить 17,2% від загальної суми відшкодування по країні в цілому.

Про це повідомив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Роман Кріль.

«Перший місяць 2021 року продемонстрував збереження тенденції вчасного відшкодування ПДВ доброчесним підприємцям. В січні великий бізнес отримав 2,2 млрд. гривень, що становить 17,2% від усієї суми відшкодування по Україні. Тобто все більше великих платників податків усвідомлює важливість неухильного дотримання податкового законодавства. В свою чергу, податкова служба до таких сумлінних платників завжди ставиться як до партнерів, що забезпечують розвиток та життєздатність держави», - наголосив Роман Кріль.

Він підкреслив, що  ведення бізнесу відповідно до норм законодавства та відсутність ризикових транзакцій при формуванні податкового кредиту – це  запорука отримання відшкодування ПДВ в терміни визначені Податковим кодексом України (два місяці) та без процесу апеляційного і судового оскарження.